Кронштейни для радіаторів

Кронштейни для радіаторів опалення

Кронштейн з крючком оцинкований

Мал. 1. Кронштейн з крючком оцинкований

Практика показує, що людині при покупці чогось масштабного, як правило, не вистачає часу, досвіду чи навіть знань, щоб звертати увагу на деталі. Так, при установці радіаторів, вся увага приділяється їм, а на комплектуючі практично не дивляться. Але тільки в тандемі — «якісний радіатор + якісні комплектуючі» у вас буде безперебійна робота всієї системи. Розгляньмо види і особливості якісних кронштейнів для радіаторів.

Склад сплаву кронштейнів

Оцинкований кронштейн OMEC

Мал. 2. Оцинкований кронштейн OMEC

Перше, на що слід звернути увагу — це склад сплаву, з якого зроблений кронштейн. Якщо виробник не надає вам цю інформацію, то вже можна сумніватися в якості товару.

Сплав, з якого роблять кронштейни для радіаторів, повинен бути не токсичним, максимально твердим і міцним — щоб витримувати велике навантаження, але в той же час дозволяє нанести різьбу максимально точно.

Наші кронштейни зроблені із сталі марки С-04 — це означає, що сталь містить вуглецю менше 0,4%, що якраз відповідає зазначеним вище вимогам.

Важливість оцинковки радіаторів

Оцинкований та пофарбований кронштейн OMEC

Мал. 3. Оцинкований та пофарбований кронштейн OMEC

Наступний суттєвий момент при виборі кронштейна — його хороша оцинковка. Деякі недобросовісні виробники можуть продавати пофарбовані, але не оцинковані кронштейни або «злегка оцинковані» — а це дуже скоро призведе до того, що на них почне з’являтися іржа і піде корозія.

У нас всі кронштейни обов’язково обезжирюються і оцинковуються, а тільки потім зафарбовуються. Але ви можете вибрати і непофарбований, а тільки оцинкований варіант, якщо це необхідно.

Різновиди форми кронштейнів

Кронштейни OMEC для алюмінієвих та біметалевих радіаторів оцинковані

Мал. 4. Кронштейни OMEC для алюмінієвих та біметалевих радіаторів оцинковані

Не менш важлива довжина й товщина кронштейна — від цього залежить, яку вагу він здатний витримати. У нас є різні моделі з максимальним навантаженням від 80 до 280 кг. Найміцніші — це кронштейни невеликої довжини з великим діаметром, тому якщо вам пропонують тонкий і довгий кронштейн, обіцяючи, що він витримає 200 кг — є привід засумніватися.

Антишумовий кронштейн OMEC з довжиною, що регулюється

Мал. 5. Антишумовий кронштейн OMEC з довжиною, що регулюється

Для найпоширеніших алюмінієвих або біметалічних радіаторів вам ідеально підійде наш кронштейн діаметром 7 мм і довжиною 170 мм. Та ділянка, на який чіпляється радіатор, — плоска, шириною 3,5 мм — це дозволяє застосовувати його для радіатора будь-якої марки.

Для більш об’ємних радіаторів є кронштейни довжиною 195 мм і 210 мм. Вони в діаметрі 9 мм, а ширина в місці навішування радіатора них 5 мм.

Якщо ви не можете визначитися з довжиною кронштейна, тоді для вас в самий раз підійде кронштейн з регульованою довжиною.

Антишумові кронштейни для радіаторів

Антишумовий кронштейн OMEC

Мал. 6. Антишумовий кронштейн OMEC

Ви можете вибрати будь-який з перерахованих вище видів кронштейнів в нефарбованому вигляді або ж пофарбованому, але крім цього у нас є ексклюзивний вид покриття — це спеціальне антишумове покриття, яке наноситься поверх оцинковки.

Оцинкований кронштейн OMEC з антишумовим покриттям

Мал. 7. Оцинкований кронштейн OMEC з антишумовим покриттям

Ви напевно стикалися з тим, що радіатор працює не безшумно, а може постукувати, що часто заважає повноцінному сну або відпочинку. Це відбувається через те, що у радіатора і кронштейна різне теплове розширення (тому різні види сплаву) — це і призводить до такого шумового ефекту.

Далеко не всі виробники враховують цей факт і зможуть запропонувати вам кронштейн з антишумовим покриттям. У нас такі кронштейни користуються великим попитом.

Особливі варіанти кронштейнів

Кронштейн OMEC для чавунних радіаторів

Мал. 8. Кронштейн OMEC для чавунних радіаторів

Не можна забувати, що в деяких випадках стандартні кронштейни вам не підійдуть. Наприклад, для чавунних радіаторів потрібні спеціальні кронштейни. Ми надаємо такі довжиною 205 і 240 мм, а діаметром 12 мм.

Також, якщо радіатор потрібно встановити на стіну з гіпсокартону, то вам не підійде звичайний кронштейн для радіатора, необхідно купувати симетричний кутовий кронштейн — ми також завжди готові вам такий запропонувати.

Установка кронштейнів

Симетричний кутовий кронштейн OMEC для гіпсокартонних стін

Мал. 9. Симетричний кутовий кронштейн OMEC для гіпсокартонних стін

Наші кронштейни зроблені таким чином, що їх можна максимально швидко і просто монтувати — за допомогою одного молотка. Також є можливість регулювати відстань від стіни, використовуючи для цього ключ.

Ключі для радіаторів

Мал. 10. Ключі для радіаторів

Швидкий монтаж забезпечується різьбою на кронштейні, але з іншого боку вона унеможливлює витягнути його без ключа. Тому в надійності кронштейнів можна не сумніватися!

Звертайтеся до нас — ми завжди підберемо саме те, що вам найбільше підійде.

Швидкий монтаж кронштейнів OMEC

Мал. 11. Швидкий монтаж кронштейнів OMEC